187. Notre dame
Autor: Bohumil (Klimeš) Kozina
(1881 Kaňk - 1949)
signováno a datováno vlevo dole v tisku a vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1920
Šířka: 9 cm, výška: 13 cm, rámování: 24 x 17 cm
Konec dražby: 04.10.2021 22:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč