97. Prašná brána u Obecního domu
Autor: Bohumil (Klimeš) Kozina
(1881 Kaňk - 1949)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 08 cm, výška: 12 cm, rámování: 23 x 20 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč