31. Cesta
Autor: Jan Václav Mrkvička
(1856 Vidím - 1938 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 47 x 56 cm
Konec dražby: 28.01.2020 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč