299. Konvolut grafik 5 kusů
Autor: Oldřich Laštůvka
(1913 Brno - 1996 ?)
signováno tužkou, zaskleno, rámováno
Technika: linoryt
Šířka: 20 cm, výška: 14 cm, rámování: 24 x 38 cm
Konec dražby: 07.04.2020 22:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč