Zasněžené chalupy
Autor: Karel Antropius
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu věnování
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 58 x 70 cm
Konec dražby: 16.11.2023 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč