39. Portrét syna
Autor: Michail Ščigol
(1945 Čeljabinsk (Ukrajina))
signováno a datováno vpravo nahoře, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1992
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm, rámování: 42 x 42 cm
Konec dražby: 02.03.2020 19:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč