Pohled do krajiny
Autor: Jaroslav Pokorný
(1903 Praha - 1969 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno
Technika: tempera, datace: 1959
Šířka: 44 cm, výška: 32 cm, rámování: 57 x 71,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.03.2024 22:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč