Růže
Autor: Joža Koudelka
(1877 Klobouky u Brna - 1960 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 59 cm, rámování: 69 x 79 cm
Konec dražby: 13.05.2024 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč