Cesta v zimě
Autor: Joža Koudelka
(1877 Klobouky u Brna - 1960 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 74,5
Konec dražby: 05.02.2024 21:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč