Holubice
Autor: Ludmila Jandová
(1938 Osek - 2008)
signováno tužkou uprostřed dole
Technika: linoryt
Šířka: 14,5 cm, výška: 15 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.09.2023 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč