19. Krajina
signováno vpravo dole
Šířka: 66 cm, výška: 45 cm, rámování: 57 x 77,5 cm
Konec dražby: 28.01.2020 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč