Abstrakce
Autor: Jaroslav Šmídra
(1909 Hlinsko - 1986 Hlinsko)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na desce
Šířka: 31 cm, výška: 23,5 cm, rámování: volně
Konec dražby: 26.09.2023 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč