K. Neumann - Zátiší s květinami a ovocem
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 63 cm, rámování: 81 x 93,5
Konec dražby: 06.02.2024 20:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč