Krajina III.
Autor: Marcela Vrzalová Pavelková
(1952 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1985
Šířka: 65 cm, výška: 65 cm, rámování: 67 x 67
Konec dražby: 13.05.2024 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč