M. Vasari - Zima ve městě
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 58,5 x 69
Konec dražby: 06.02.2024 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč