13. Dostaveníčko
Autor: Quido Mánes
(1828 Praha - 1880 Praha)
Přisouzeno autorovi. Signováno vlevo dole, na reversu štítek pozůstalost Biskupa Antonína Podlahy a pozůstnalostní razítko.
Technika: olej na plátně
Šířka: 38,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 62 x 54 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 04.01.2022 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč