Plameňák na zastávce
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 90 cm, rámování: plátno napnuté na rámu
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč