Před statkem
Autor: Gustav Porš
(1888 Chrudim - 1955 Pardubice)
Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: perokresba/akvarel/karton, datace: 1909
Šířka: 21 cm, výška: 16 cm, rámování: 33 x 38 cm
Konec dražby: 12.09.2023 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč