131. Maltézské náměstí
Autor: František Havránek - Zimerhansl
(1890 Praha - ?)
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 34 cm, výška: 23 cm, rámování: 34 x 44 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč