180. Rybářské loďky
Autor: Erich Zimmermann
(1908 - 2007)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80,5 cm, výška: 60,5 cm, rámování: 71 x 91 cm
Konec dražby: 10.08.2021 22:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč