20. Cesta z lesa
Autor: Fernand Patte
(1857 - 1946)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na dřevě
Šířka: 54 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 48 x 68 cm
Konec dražby: 10.08.2021 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč