9. Rozkvetlá zahrada
Autor: Carl Herman Runnström
(1891 - 1980)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 40 cm, výška: 33 cm, rámování: 49 x 56 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč