Batole v postýlce
Autor: Jiří Žižka
(1957 Praha - 2009 Praha)
Pochází z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 45 cm
Stav: poškozená malba
Konec dražby: 18.12.2023 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč