B. Filipi - širá krajina
Signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 94,5 cm, výška: 34,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.03.2024 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč