Slunce nad haldou
Autor: Josef Kolář
(1913 Brno - 2004)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na revers štítku
Technika: olej na plátně
Šířka: 59 cm, výška: 33 cm, rámování: 36 x 62 cm
Konec dražby: 09.04.2024 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč