111. Vysoké Tatry
Autor: Karel Zápeca
(1893 Luhačovice - 1975 Luhačovice)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 30,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 44,5 x 50
Konec dražby: 13.03.2023 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč