55. Krajina na Vysočině
Autor: Jaroslav Sodomka
(1919 Kameničky - 1975 Kameničky)
signováno vlevo dole, na reverzu štítek galerie Mazur, rámováno
Technika: olej na plátně
Výška: 50 cm, rámování: 64,5 x 84
Konec dražby: 09.01.2023 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč