97. Říčka v zimě
Autor: Jaroslav Sodomka
(1919 Kameničky - 1975 Kameničky)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 80 cm, výška: 40 cm, rámování: 51,5 x 91,5 cm
Konec dražby: 13.04.2023 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč