Korintský průplav
Autor: Josef Dlabal
(1920 ? - 2004 ?)
Signováno vlevo dole, nerámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 9,5 cm, výška: 15 cm
Konec dražby: 14.09.2023 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč