Babička s vnoučaty
Autor: Nicolai Coster
(1901 Amsterdam)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 61 x 71
Konec dražby: 18.12.2023 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč