211. Blaník od Velíše
Autor: Stanislav Příhoda
(1936 Humpolec)
Signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 2002
Šířka: 29 cm, výška: 20 cm, rámování: 27 x 36,5 cm
Konec dražby: 09.05.2022 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč