33. Práce na záhonu
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
signováno vlevo dole
Šířka: 40 cm, výška: 46 cm, rámování: 56,5 x 50,5 cm
Konec dražby: 28.01.2020 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč