339. Rolník - Macháček
signováno vpravo dole tužkou a za paspartou v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 21,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 41 x 34
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.04.2020 22:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč