Sofa
Biedermeierská sofa, vzadu autorský štítek se signaturou, čalouněná, odjímatelné opěradlo. Dýhovaná. Čtyřmístná.
Datace: 19. stol.
Výška: 95 cm, hloubka: 80 cm, délka: 226 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.02.2024 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč