27. Z pohádky
Autor: Zdeňka Krejčová
(1944 Praha)
Malba na hedvábí, monogramováno a datováno vpravo dole. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 2005
Šířka: 21 cm, výška: 28 cm, rámování: 45,5 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.01.2023 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč