Rybáři
Autor: Otto Ludvig Richarde
(1862 - 1929 Švédsko)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55,5 cm, výška: 39 cm, rámování: 55 x 71
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.04.2024 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč