Hanécké Athény, Kroměříž
Autor: Luděk Dostál
(1943 Olomouc)
signováno a datováno pod grafikou, značeno 156/200
Technika: litografie
Šířka: 16 cm, výška: 16 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2024 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč