165. Cyklus 20 původních dřevorytů

Autor: Jaroslav Dobrovolský
(1895 Lužice - 1942 koncentrační tábor Mauthausen, Německo )

18 kusů grafik, vytisknuto na ručním a na tuhém chamois papíře, signováno, výtisk č. 205, volné listy
Technika: dřevoryt, datace: 1930
Šířka: od 10 do 24 cm, výška: od 14 do 21 cm, rámování: velikost svazku: 42,5 x 30 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.01.2023 21:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč