Podzim na potoce
Autor: Jaroslav Mráz
(1891 Rychnov nad Kněžnou - 1976 Čáslav)
signováno vlevo dole, na reverzu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 51 x 61
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.11.2023 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč