V lese
Autor: Vladimír Antušek
(1900 Benešov - 1968 Benešov)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 58 cm, výška: 40 cm, rámování: 75 x 90
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč