Astry ve váze
Autor: Josef Peřina
(1895 Chlumek - 1997 Luka nad Jihlavou)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 63 cm, výška: 75 cm, rámování: 93 x 83 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2023 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč