18. Řeka
Autor: Květa Rybníčková
(1957)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1984
Šířka: 90 cm, výška: 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 02.03.2020 19:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč