Hrající si děti
Autor: Wilhelm Sjöholm
(1903 Stockholm - 1974)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 66,5 cm, rámování: 83,5 x 50,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč