Koupání
Autor: František Bílek
(1907 Zaječice - 1985)
Rámováno, plátno fixováno na desce.
Technika: olej na plátně
Šířka: 44 cm, výška: 26 cm, rámování: 35 x 53
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 700 Kč