Ritta
Autor: Josef Dubiel von LeRach
(1951)
signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno, na revers přípisu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 15,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 26 x 22,5
Konec dražby: 06.02.2024 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč