Lenin
Autor: Walter Dexel
(1890 Mnichov - 1973 Braunschweig)
signováno a datováno vpravo dole, název
Technika: ofset
Šířka: 28 cm, výška: 46 cm, rámování: volný tisk
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč