27. Krajina u Strakonic
Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek s razítkem, původně zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 48 x 62 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2022 19:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč