40. Tání
Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 37 x 46,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč