187. MDŽ
Autor: Jaroslav Sůra
(1929 Praha - 2011 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, nově rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1985
Šířka: 61,5 cm, výška: 43 cm, rámování: 50 x 68,5 cm
Konec dražby: 24.11.2021 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč