Rybáři rozhazující sítě
Autor: Alexis Ankarcrona
(1925 Hässlunda, Švédsko - 1901)
signováno a datováno vpravo i vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1880
Šířka: 61 cm, výška: 42 cm, rámování: 52,5 x 71
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.04.2024 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč